LOCKS VEGAS „SUKCES JEST BEZPIECZNY!”

Locks Vegas przyszło przez Biuro za kulisami mówić o rozwoju i lekcjach nauki z jego kariery. Jest w grze od kilku lat i rozwijał się, myśląc nieszablonowo.

Locks Vegas to 25-letni artysta mieszkający w Delft. Od około 10 lat rozwija się muzycznie. Jego muzyczne zainteresowania zaczęły się wcześniej. W szkole podstawowej zawsze słuchał muzyki ze swoją matką. To była jednocześnie nowoczesna i stara szkoła. Kiedy był chory w domu, dawał fikcyjne przedstawienia i wyobrażał sobie, że jego publiczność składa się z jego kolegów z klasy . „Następnie zwróciłem szczególną uwagę na dziewczynę, którą lubiłem. Ale nawet nie wiedziała. ” Pierwszy tekst napisał w wieku 15 lat. Pisanie było dla niego drugą naturą, ponieważ zawsze był kreatywny w słowach. „Zawsze chętnie udzielałem sarkastycznych odpowiedzi. To dało mi dobre wyniki. ” Pisanie rozwijało się dalej w rapie z przyjaciółmi w szkole i freestyle na widowni. Myślał o zrobieniu czegoś z tym, ale nie został jeszcze sprzedany!

Backstage Bastards Funfact: Uwielbiamy historię, która kryje się za jego pseudonimem. Locks Vegas był znany jako „Locks” z powodu swoich włosów. „Gdy miałem 17 lat, wydałem utwór, który również się pojawił funx i Juice FM. Kiedy wyszedł ten utwór, sam google. Potem zobaczyłem, że nazwa Locks jest dość uniwersalna. ” Kawałek Vegas został dodany, ponieważ myślał o Las Vegas. Można tu znaleźć wiele cudów świata. Znajdziesz Wieżę Eiffla, piramidy i inne cuda świata. Oczywiście nie są prawdziwe, ale jest to miła metafora. Innym powodem jest brak zegarów w kasynach w Las Vegas. Wszystko jest tam ponadczasowe. On też tego chce w mojej muzyce. Las Vegas to także zakłady. Możesz postawić na mnie i postawić na mnie swoje pieniądze. ”

Będziemy szczęśliwi, aby usłyszeć swoje myśli

Dodaj komentarz

Acasino.biz
logo
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
Porównaj
0